To koniec Jacha w Premier League. Co teraz z polskim defensorem?
01.02.2019

Transfer do Premier League miał być kolejnym etapem w rozwoju Jarosława Jacha. Po ledwo ponad roku od odejścia z Zagłębia Lubin, Polak znalazł się jednak w głębokim dolłku. Czyżby przyszedł czas na powrót do Ekstraklasy?

Sytuacja 24-latka jest trudna. Piłkarz rok temu za około 3 milionów euro trafił do Crystal Palace, lecz ostatecznie nie zdołał zadebiutować w angielskiej ekstraklasie. Brak regularnej gry sprawił, ze końcem lipca Jach przeniósł się do tureckiego beniaminka Caykura Rizesporu na zasadzie wypożyczenia.

W nowych barwach grywał wyłącznie w Pucharze Turcji. Łącznie przez pól roku rozegrał osiem spotkań i przedwcześnie skrócono jego wypożyczenie, Okienko transferowe w Anglii dobiegło już końca, zatem Crystal Palace będzie szukało zespołu dla Jacha poza granicami Anglii.

W grę wchodzi oczywiście polski kierunek, ale nie wiadomo, czy na taki ruch zdecydowałby się sam piłkarz. Miesiąc temu defensor jasno deklarował, że nie ma zamiaru wracać do ojczyzny. Pytanie tylko, czy nie jest to jedyne rozwiązanie w jego sytuacji.

Wydaję się, że przygoda Polaka z Premier League powoli dobiegła końca. Choć po prawdzie przygodą trudno byłoby to nazwać…

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO