“Chciałem wzmocnić swój skład” – Mauricio Pochettino komentuje zimowe okno transferowe
02.02.2019

W Premier League rywalizacja pomiędzy drużynami stoi na bardzo wysokim poziomie. Nic dziwnego, że drużyny praktycznie w każdym oknie decydują się na wzmocnienia składu. Inaczej postępuje Tottenham. “Koguty” po raz kolejny nie przeprowadziły transferu. Postawę zarządu postanowił skomentować Mauricio Pochettino. 

Spore zaskoczenie wzbudził fakt, iż londyński zespół w trakcie letniego okna transferowego nie sprowadził żadnego zawodnika. Taka postawa spowodowała również, że “Koguty” nie były często wymieniane w roli faworytów do TOP4. Boiskowe zmagania jak na razie zweryfikowały tę tezę. Pomimo problemów kadrowych, zespół nadal utrzymuje się w czołowej czwórce z przewagą siedmiu punktów nad Arsenalem.

Kontuzje niektórych piłkarzy sugerowały, iż Tottenham może zimą pokusić się o jakiś transfer. Sensacyjnie w ostatnich godzinach okna z klubem łączono Michy’ego Batshuayiego. Belg ostatecznie trafił do innego zespołu z Londynu, Crystal Palace.

Bierność “Kogutów” na rynku postanowił skomentować Mauricio Pochettino – Oczywiście, że chciałem wzmocnić swój skład, jednakże jeśli nie możemy nikogo sprowadzić, to muszę trzymać się projektu klubu. Oczywiście jestem również rozczarowany, ponieważ mamy obecnie dobrą sytuację w lidze i być może z pomocą kilku nowych zawodników moglibyśmy odrzucić wymówkę, że nie jesteśmy prawdziwym rywalem. Nadal jednak walczymy, jesteśmy blisko. Mamy dobrą pozycję i na koniec sezonu postaramy się być jak najwyżej. 

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO