“Wyjątkowy” Ante Rebic. Chorwacki zawodnik nie wiedział przeciwko jakiej drużynie gra?!
03.02.2019

Niektórzy zawodnicy grając przeciwko swojej byłej drużynie, określają jasne warunki. Brak radości ze zdobycia bramki ze względu na szacunek do zespołu. Podobnie chciał postąpić Ante Rebic. Problem jednak w tym, że Chorwat pomylił klub, któremu strzelił gola. 

Mamy 26 stycznia. Frankfurt rozgrywa mecz na wyjeździe przeciwko Werderowi Brema. Do 35. minuty spotkania gospodarze prowadzą po strzelonej bramce przez Eggesteina. Stan meczu wyrównuje jednak Ante Rebic. Chorwacki zawodnik po umieszczeniu piłki w siatce, powstrzymuje się od specjalnej radości w związku z takim osiągnięciem. Poznaliśmy powód postawy piłkarza.

25-latek był przekonany, że jego drużyna podejmuje na murawie RB Lipsk. To właśnie w tym zespole, Chorwat występował przez rok na zasadzie wypożyczenia. Ante ze względu na szacunek do zespołu, nie chciał okazywać specjalnej radości. Niestety, zawodnik pomylił sobie drużyny.

Co ciekawe, Rebic będzie miał jeszcze okazję, by powstrzymać się od celebracji. Już w następnej kolejce, Frankfurt zmierzy się na wyjeździe właśnie z Lipskiem.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO