Rashford podąży śladem Martiala. Gigantyczna podwyżka dla młodego Anglika
05.02.2019

Imponująca forma Marcusa Rashforda pod rządami Ole Gunnara Solskajera może już niebawem przynieść ogromne gratyfikacje finansowe dla młodego Anglika. Manchester United jest bowiem skłonny zaoferować swojemu wychowankowi nowy, dużo lepszy kontrakt.

Napastnik w 10 ostatnich spotkaniach trafił 6 bramek i miał znaczny wpływ na zbliżenie się „Czerwonych Diabłów” do TOP 4. Obecna umowa Marcusa wygasa już w 2020 roku, ale United ma opcję przedłużenia jej o kolejny rok. Mimo to klub z Old Trafford zamierza zapewnić zawodnikowi długoterminową przyszłość w ich klubie.

Do tej pory angielskie media informowały, że zainteresowanie snajperem wykazuje Real Madryt. United zamierza jednak całkowicie ukrócić te doniesienia, oferując reprezentantowi Anglii wynagrodzenie na poziomie 150 tysięcy funtów, co podwoi jego dotychczasowe zarobki. To podobna tygodniówka, jaką kilka dni temu otrzymał Anthony Martial.

Po sfinalizowaniu nowej umowy z Rashfordem, władze klubu muszą spieszyć się z kontraktami innych graczy. Głównie mowa tutaj o takich graczy jak Ander Herrera, Juan Mata czy Ashley Young, którzy latem, jeśli nic się nie zmieni, opuszczą Manchester na zasadzie wolnego transferu.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO