Legia otrzymała ofertę za Carlitosa. Decyzja należy do piłkarza
07.02.2019

Już niebawem Legia Warszawa może w niespełna pół roku zarobić ponad 1.5 miliona euro. Wszystko za sprawą transferu Carlitosa, który jest biski przenosin do MLS. Cena? 2.5 miliona euro.

Dla 28-latka byłby to spory krok w jego karierze. Napastnik Legii w New York City miałby zastąpić Davida Ville, który na zasadzie wolnego transferu w styczniu trafił do japońskiego Vissel Kobe. Obecnie drużyna z Nowego Jorku nie wywiera wielkiej presji na działaczach mistrza Polski, ponieważ okienko w Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się dopiero za kilka dni. Mimo to do finalizacji transferu może dojść w przyszłym tygodniu.

Rewelacje mediów rzekomo miał potwierdzić jeden z działaczy Legii. Zgodnie z informacji Bartłomieja Kubiaka ze Sport.pl – decyzja odnośnie transferu należy do piłkarza.

Na całej transakcji sporo zarobić może także Wisła. Według informacji Mateusza Migi, klub z Krakowa otrzyma aż 30% od kolejnego transferu Carlitosa, lecz tylko zależy to od różnicy między tymi transferami. Może to oznaczać, że w przypadku oferty w wysokości 2.5 miliona euro, Wisła zainkasuje 600 tysięcy euro.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO