Jakub Błaszczykowski wiąże się z Wisłą. Specjalne warunki kontraktu!
07.02.2019

Przez najbliższe pół roku Jakub Błaszczykowski będzie występować w barwach Wisły Kraków. Reprezentant Polski podpisał kontrakt z zespołem Ekstraklasy. Na szczególną uwagę zasługują warunki płacowe piłkarza .

Dość długo trwała saga związana z przyszłym klubem Błaszczykowskiego. 33-latek od razu miał wrócić do Wisły, by ratować zespół w tym trudnym okresie. Niepewna przyszłość klubu spowodowała, iż zawodnik wstrzymał się z decyzją. Wszystko jednak wychodzi na prostą, więc Jakub Błaszczykowski związał się z drużyną.

Kontrakt wielokrotnego reprezentanta Polski będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z “Przeglądu Sportowego”, Błaszczykowski ma zarabiać… 500 złotych miesięcznie. Jest to najniższa możliwa pensja dla zawodowego piłkarza. Co więcej, 33-latek wszystkie zarobione pieniądze będzie przeznaczać na meczowe bilety dla dzieci z domów dziecka.

Sama prezentacja pomocnika ma odbyć się w piątek. Bardzo prawdopodobne jest, że Błaszczykowski znajdzie się w składzie na poniedziałkowy mecz z Górnikiem Zabrze.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO