Nie samym atakiem Manchester żyje. Phil Jones przedłużył kontrakt z “Czerwonymi Diabłami”
08.02.2019

Zarząd Manchesteru United wybrał sobie na początek roku jeden, jasny cel. Przedłużyć kontrakty z piłkarzami, którzy mają odgrywać ważną rolę w najbliższych sezonach. Jeszcze nie tak dawno, nowy kontrakt podpisał Martial. Rashford cały czas negocjuje warunki umowy, a tymczasem na Old Trafford do 2023 roku zostanie Phil Jones. 

Angielski defensor dołączył do “Czerwonych Diabłów” 1 lipca 2011 roku. Od rozgrywek 2011/2012, Jones odgrywa dość ważną rolę w zespole. Przez siedem sezonów, 26-latek nie mógł jednak wystąpić w więcej niż 30 ligowych spotkaniach. Obrońca ma bowiem częste problemy ze zdrowiem, dlatego jego gra na boisku uzależniona jest mocno od aktualnej, fizycznej dyspozycji.

Mimo podatności na kontuzji, Manchester United widzi w zawodniku kluczowy element zespołu. Jak poinformowała oficjalna strona “Czerwonych Diabłów”, Phil Jones podpisał nowy kontrakt do czerwca 2023 roku. W umowie zawarty jest również podpunkt, który umożliwia przedłużenie pobytu na Old Trafford o jeszcze jeden rok.

Jones rozegrał w aktualnym sezonie łącznie 16 spotkań. Na boiskach Premier League przebywał przez prawie 800 minut.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO