Komunikat FC Nantes. Prezes klubu postanowił zastrzec numer Emiliano Sali!
08.02.2019

W nocy z czwartku na piątek, policja z Wielkiej Brytanii potwierdziła, że to własnie ciało Emiliano Sali znajdowało się we wraku samolotu. W mediach napływają słowa współczucia i wsparcia z różnych dziedzin sportu. Głos w sprawie potwierdzonej śmierci piłkarza, wziął również były klub zawodnika.

Są to trudne poranki, koszmarne przebudzenia, gdzie rzeczywistość niestety nas łapie. Emiliano Sali odszedł… – Ostatnie tygodnie to niewątpliwa tragedia dla rodziny piłkarza, ale również samego klubu i kibiców FC Nantes. Emiliano Sala przez 3,5 roku był piłkarzem francuskiego zespołu, zdobywał gole, powodując ogromną radość wśród kibiców. Transfer do Premier League miał być kolejnym krokiem w karierze.

Po tym jak policja potwierdziła, iż to właśnie Argentyńczyk znajdował się we wraku samolotu, klub z Ligue 1 postanowił wystosować specjalny komunikat. Głos w całej sprawie zabrał również prezes zespołu – Nie mamy słów. To jest ogromna tragedia. Jestem zdruzgotany. Emiliano pozostawił swój ślad, dlatego zapewne jak wielu fanów, chcę uhonorować go, zastrzegając numer 9 w klubie. 

W sprawie transferu trwają obecnie rozmowy w kontekście zapłaty za piłkarza. Na konto francuskiego zespołu nie trafiły jeszcze pieniądze za Argentyńczyka.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO