Nie gram? To schodzę. Franck Ribery ponownie daje popis
09.02.2019

Powiedzieć, że Franck Ribery należy do piłkarzy o trudnym charakterze, to jak powiedzieć nic. Francuski pomocnik niejednokrotnie dał popis swoje zachowania względem trenerów czy kibiców. Ostatnio, 35-latek obraził w mediach społecznościowych kibiców, którzy komentowali złoty stek piłkarza. Tym razem, zawodnik Bayernu postanowił opuścić trening, gdyż… szkoleniowiec nie wybrał go do wyjściowego składu. 

Miała być “zwykła”, treningowa gra, zrobił się niemały konflikt. Podczas przygotowań, Niko Kovac wybrał dwa składy. Jeden z nich miał składać się z piłkarzy, którzy wystąpią w sobotnim spotkaniu przeciwko Schalke. W jedenastce szczęśliwców nie znalazł się jednak Franck Ribery. Francuz decyzją trenera był ewidentnie rozwścieczony. 35-latek postanowił opuścić trening, co zostało uchwycone na jednym ze zdjęć.

Nie wiadomo jak zareaguje klub na tak lekceważącą postawę zawodnika. Jedno jest natomiast pewne. Franck Ribery wraz z końcem obecnego sezonu pożegna się z niemieckim zespołem. Francuz ma ważny kontrakt do końca czerwca 2019 roku. Tym samym, jego przygoda z zespołem, w którym jest od 1 lipca 2007 roku dobiegnie końca.

Ribery wystąpił w obecnym sezonie w 23 spotkaniach. Pomocnik Bayernu strzelił pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO