Powrót do przeszłości Martiala. Francuz ma szanse osiągnąć poziom Cristiano Ronaldo?
11.02.2019

Spotkanie z Fulham mogło dla starszych kibiców być pewnym powrotem do przeszłości. Wszystko za sprawą gola Anthony’ego Martiala, który łudząco przypominał jedną z bramek Cristiano Ronaldo.

Francuz w pierwszej połowie spotkania popisał się efektownym golem po indywidualnej szarży. Owe trafienie było niemal kopią tego z 2007 roku, gdy obecny zawodnik Juventusu także ośmieszył defensorów Fulham.

Po meczu Ole Gunnar Solskajer został zapytany o tę sytuację, ponieważ w tamtym okresie rozgrywał swój ostatni sezon jako piłkarz na Old Trafford.

– Pamiętam, że bramka Cristiano padła pod koniec meczu, kiedy graliśmy kiepsko. Martial ma podobne cechy do Ronaldo. Jeśli chce być na jego poziomie – wie co musi robić.

Starsi sympatycy United równie szybko wyciągnęli takie same wnioski. Sama bramka była jednak tylko pretekstem do dyskusji na temat porównania dwójki piłkarzy. Odkąd Solskjaer dołączył do klubu, Francuz wydaję się zupełnie innym piłkarzem. Norweg stworzył mu odpowiednie warunki do tego, aby w przyszłości osiągnął poziom obecnego zawodnika Juventusu.

– Cieszę się, że jest w moim zespole. Anthony przyczynił się do wielu stworzonych szans przez mój zespół i co ważne – zdobywa wiele bramek. Jego gra ekscytuje widownie, kolegów z drużyny, a nawet mnie.

Dobra forma Francuza została niedawno nagrodzona nowym, pięcioletnim kontraktem.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO