Real Madryt bez wielkich transferów latem? Perez zdradza strategie na kolejne okienka
12.02.2019

Problemy Realu Madryt w tym sezonie zaczęły mnożyć doniesienia na temat wielkiej rewolucji podczas letniego okienka transferowego. Mauro Icardi, Eden Hazard, Christian Eriksen oraz wielu innych piłkarzy było łączonych już z przenosinami do stolicy Hiszpanii. Czy jednak Florentino Perez rzeczywiście planuje transfer chociażby jednego z nich?

Prezes „Królewskich” postanowił zabrać głos w tej sprawie podczas ekskluzywnego wywiadu dla „France Football”. W trakcie rozmowy z francuskimi dziennikarzami nazwał Karima Benzeme najlepszym napastnikiem świata, niejako wykluczając zakup Mauro Icardiego.

– Nie dominujemy obecnie w rankingach obejmujących największe transfery, ponieważ mamy już najlepszych piłkarzy. Widać to na przykładzie Luki Modricia. To wyjątkowa drużyna i bardzo trudno obecnie zbudować lepszą. W poprzednim roku aż 8 naszych graczy otrzymało nominację do Złotej Piłki. Potwierdzają to także ostatnie trofea.

– Nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy dla samego wydawania. Od lat w mediach pojawiają się sugestię, że potrzebujemy nowego napastnika. Rzeczywistość pokazuje, że posiadamy już najlepszego snajpera – jest nim Karim Benzema. Jak zamierzamy teraz działać na rynku transferowym? Przede wszystkim musimy się do niego odpowiednio przystosować i rekrutować wschodzących gwiazd. Przykładami są Vinicius Junior oraz Rodrygo.

Pod nieobecność Cristiano Ronaldo, ciężar na zdobywanie bramek spadł głównie na byłego reprezentanta Francji. W tym sezonie Benzema trafił już 18 goli we wszystkich rozgrywkach.

Odbierz 20 zł za samą rejestrację!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO