Kolejny europejski gigant chętny na zakup Richarlisona
14.02.2019

Transfer Richarlisona za około 50 milionów funtów do Evertonu był krytykowany niemal ze wszystkich stron. Piłkarz mimo to nie złamał się pod presją ceny i jest najjaśniejszym punktem „The Toffees” w tym sezonie. Nic zatem dziwnego, że o jego usługi latem powalczy kilka czołowych drużyn.

Dobra forma skrzydłowego zaowocowała także pierwszym powołaniem do reprezentacji Brazylii. Do tej pory w koszulce „Canarinhos” wystąpił sześciokrotnie, zdobywając w tym czasie trzy bramki. 21-latek dzięki występom w kadrze i przede wszystkim w Premier League, skupił na sobie uwagę Chelsea, która latem być może będzie szukać kolejnego skrzydłowego. Po możliwym odejściu Edena Hazarda, Richarlison zostałby jego następcą.

„The Blues” będą jednak zmuszeni stanąć w szranki z innymi chętnymi klubami. W swoim zespole bowiem chętnie Brazylijczyka widziałby Diego Simeone. Ostatnie raporty madryckiego „Asa” sugerują, że klub z Madrytu obserwuje poczynania 21-latka.

Problemem może być oczywiście cena. Everton na pewno zechce sporo zarobić na swoim diamencie, a przy wydanych takich pieniądzach na jego zakontraktowanie z Watfordu, ta cena może oscylować w granicach 80—100 milionów funtów. Dla ekipy z Madrytu może być to cena nie do przeskoczenia.

Odbierz 20 zł za samą rejestrację!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO