Steven Gerrard rozczarowany postawą drużyny. Anglik wyklucza walkę o tytuł?!
17.02.2019

Bardzo pozytywne recenzje otrzymywał Steven Gerrard od początku swojej pracy w Rangers. Szkocki zespół od startu sezonu znajdował się w walce o tytuł mistrzowski. Rozczarowujący rezultat drużyny w spotkaniu z ST. Johnstone powoduje, iż Anglik traci powoli wiarę w końcowy sukces. 

Ogromną motywację piłkarze Stevena Gerrarda otrzymali po meczu 21. kolejki Premiership. W tym czasie, Rangers podejmowali na własnym stadionie Celtic. Gospodarze wygrali spotkanie 1-0, niwelując tym samym stratę punktową do największych rywali.

Porażka ekipy Gerrarda w rywalizacji z Kilmarnock, ponownie pogorszyła sytuację zespołu. Tym samym, zespół z Ibrox Stadium nie mógł sobie już pozwolić na kolejne straty punktowe, jeśli poważnie myślał o mistrzostwie. Remis z St.Johnstone na własnym obiekcie powoduje, że Rangers praktycznie rzucają rękawice w kontekście walki o tytuł.

Mówi o tym otwarcie Steven Gerrard. Angielski szkoleniowiec był mocno rozczarowany postawą swojej drużyny – Obecnie możemy zapomnieć o tytule i odrabianiu strat. Rzeczywistość pokazuje, że takie występy na własnym stadionie przed 50.tysięczną publicznością są idealnym dowodem na to wszystko. 

Jeśli Celtic wygra swoje niedzielne spotkanie na wyjeździe z Kilmarnock, ich przewaga nad rywalem będzie wynosić już osiem punktów.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO