Rabiot w końcu dokonał wyboru?!
17.02.2019

Klubowa przyszłość Adriena Rabiota nadal wydaję się owiana tajemnicą. Francuz po odmowie podpisania nowej umowy trenuje samodzielnie i cierpliwie oczekuje końca aktualnej umowy. Gdzie jednak pomocnik zagra w przyszłym sezonie? Według francuskich mediów – w grę wchodzi tylko Barcelona.

23-latek był już łączony z wieloma klubami, na czele z Bayernem Monachium, Liverpoolem oraz Tottenhamem. Od początku spekulacji największe szanse przyznawano mimo to Barcelonie, której zainteresowanie piłkarzem nieco zmalało po zakontraktowaniu Frenkiego De Jonga z Ajaksu.

Jednak dzisiejsze wydanie „Le Parisen” donosi, że Rabiot osiągnął ustne porozumienie z władzami Barcelony. Na spotkaniu piłkarz miał ustalić swoje wynagrodzenie oraz premie, na zasadzie którego latem trafi do mistrza Hiszpanii.

Taki obrót sytuacji sprawia, że po transferach De Jonga oraz Rabiota, być może z klubu odejdzie Ivan Rakitić. Chorwat niedawno zdradził, że chciałby podpisać nową umowę, która podniosłaby jego pensje. Takich żądań nie chcą spełnić władze „Dumy Katalonii”, co może sprawić, że pomocnik pożegna się latem z Camp Nou.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO