Przyszłość Garetha Bale’a? W Madrycie panuje harmonijne stanowisko
22.02.2019

Cały czas kibice madryckiego zespołu mogą sporo przeczytać w prasie na temat przyszłości Garetha Bale’a. Według niektórych źródeł, Walijczyk dość poważnie zastanawia się nad powrotem do Premier League. Ostatnie raporty na temat piłkarza, mocno obalają tę tezę. 

Na Estadio Santiago Bernabéu panowało przekonanie, że to właśnie Gareth Bale wskoczy w buty Cristiano Ronaldo. Real nie sprowadził bowiem w miejsce portugalskiego zawodnika wielkiego nazwiska. Na półmetku sezonu, śmiało można stwierdzić, że 29-latek nie do końca zrealizował postawione mu zadanie.

Walijczyk w obecnych rozgrywkach ponownie musiał zmagać się z problemami zdrowotnymi. Z tego też powodu, piłkarz opuścił kilka spotkań “Królewskich”. Jak informowały media, przedstawiciele Realu w ostatnim czasie mieli dojść do wniosku, że Bale nie jest zawodnikiem, który może odgrywać w Madrycie taką samą rolę jak Ronaldo. Stąd wszelkie spekulacje na temat transferu Garetha.

Zupełnie inne stanowisko przyjmuje hiszpański “AS”. Według tego źródła, piłkarz jest zadowolony z życia w Hiszpanii i nie zamierza wracać do Premier League. Bardzo wątpliwe jest również, by zarząd “Królewskich” specjalnie pozbywał się zawodnika.

Gareth Bale ma ważny kontrakt z Realem do końca czerwca 2022 roku. Reprezentant Walii chciałby wypełnić tę umowę.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 2.04
Real Madryt – Espanyol
Liczba goli 2,5
+
kurs 2.50
FC Barcelona – Mallorca
Leo Messi - liczba goli
2+
kurs 2.83
Tottenham - Burnley
Tottenham i obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 2.47
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Zwycięzca i liczba goli 1,5
2/+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550