Ivan Rakitic komentuje swoją przyszłość… śmiechem!
24.02.2019

Temat transferu Ivana Rakitica ciągnie się praktycznie od mistrzostw świata w Rosji. Chorwat był łączony w trakcie letniego okna z przeprowadzką do PSG. Jak przyznał jakiś czas temu sam zawodnik, kwestia przeprowadzki nie była wymysłem mediów. W ostatnim czasie, 30-latka ponownie przymierzano do zmiany barw klubowych. Tym razem stanowisko piłkarza jest jasne. 

Ivan Rakitic jest jednym z ulubieńców Ernesto Valverde. Pomocnik “Dumy Katalonii” ma zagwarantowane miejsce w wyjściowym składzie i bardzo rzadko zasiada na ławce rezerwowych. Taka sytuacja nie podoba się do końca kibicom Barcelony. Sympatycy hiszpańskiego zespołu często biorą na tapet zawodnika, krytykując postawę Chorwata.

Tym bardziej mogły po cichu cieszyć kibiców plotki, sugerujące transfer Ivana. Całą sytuację skomentował w ostatnim wywiadzie Rakitic – Śmieję się z tego, co przeczytam o swojej przyszłości. Mamy kontrakt ważny przez trzy lata. Schlebia mi zainteresowanie wielkich klubów, jednakże widzę siebie tylko w Barcelonie. Czasem musisz się pośmiać popijając kawę rano. 

Zapewne sympatykom “Dumy Katalonii” nie jest do śmiechu, gdy widzą pomocnika w pierwszej jedenastce. Chorwatowi nie pozostało nic innego, jak poprawić swoją grę i ponownie zyskać uznanie wśród kibiców klubu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO