Neville kwestionuje przywiązanie Pogby. „Z tym agentem będą problemy”
24.02.2019

Od chwili powrotu do Manchesteru United, Paul Pogba zmaga się na Old Trafford z wieloma perypetiami. W ostatnim miesiącach, głównie po zwolnieniu Jose Mourinho, jego sytuacja jednak nieco się uspokoiła. Czy to oznacza, że Francuz dojrzał, aby na kolejne lata stanowić o sile „Czerwonych Diabłów”? Taką tezę zakwestionował Gary Neville.

Francuski pomocnik przeżywał trudne chwile z Jose Mourinho. W styczniu ubiegłego roku doszło nawet do tego, że Mino Raiola, agent piłkarza, zaproponował swojego klienta Manchesterowi City. O całej sytuacji na konferencji prasowej poinformował Pep Guardiola, który całkowicie wykluczył ten transfer. Głównie zachowania agenta obecnego mistrza świata najbardziej obawia się Neville.

– Pogba w ostatnich dwóch lub trzech miesiącach wygląda na piłkarza, za którego zapłacono tak duże pieniądze. Z tym agentem oraz jego charakterem, problemy będą jednak nadal się pojawiać, niezależnie od menedżera.

– Zaangażowanie Paula w ten klub musi być długoterminowe. Jego agent będzie ciągle w jego głowie naciskał na jakiś ruch. Póki co to tylko trzy miesiące dobrej gry na przestrzeni dwóch lat. Musimy dowiedzieć się, czy Pogba jest związany z United na dłuższą metę.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO