Harry Kane rozczarowany niespodziewaną stratą punktów. Anglik odniósł się do rywalizacji o tytuł mistrzowski!
25.02.2019

Radzili sobie w trudnych momentach, potknęli się w najmniej spodziewanym momencie. Tottenham przegrał na wyjeździe z Burnley 1-2. Strata punktów z ekipą Seana Dyche’a z pewnością rozczarowała kibiców “Kogutów”. Podobne odczucia po meczu miał Harry Kane. Anglik zapowiedział jednak walkę do końca. 

Przez kilka kolejek, sympatycy Premier League sugerowali, że Tottenham zgubi kilka punktów. Wskazywała na to sytuacja kadrowa zespołu. Urazy leczyli m.in. Harry Kane czy Dele Alli. Dodatkowo na Puchar Azji wyjechał Son. Mimo poważnych braków, “Koguty” sukcesywnie łapały kolejne oczka za zwycięstwa.

Kiedy do zespołu powrócili już praktycznie wszyscy, prócz wspominanego Dele Alliego, klub z Londynu dość niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Burnley. Tym samym strata drużyny do aktualnego lidera, wynosi sześć punktów. Kane po porażce nie krył niezadowolenia – Jesteśmy rozczarowani, gdyż czuliśmy, że możemy ten mecz wygrać. W szczególności, że mieliśmy małą przerwę od gry, więc byliśmy wypoczęci. Wyrównaliśmy stan meczu na 1-1, jednakże nie mogliśmy wskoczyć na wyższy level. To była doskonała okazja, by zyskać kolejne trzy punkty i zbliżyć się do lidera. 

Cały czas w mediach prowadzona jest dyskusja odnośnie tego, czy Tottenham jest w stanie rywalizować z Manchesterem City i Liverpoolem o tytuł mistrzowski. Głos w tej sprawie zabrał napastnik “Kogutów” – Taka dyskusja prowadzona jest przez cały sezon. Ludzie dyskutowali, że nie liczymy się w stawce. Następnie wygraliśmy kilka spotkań i byliśmy w niej wymieniani. Zapewne teraz pojawi się teza, że pozostały dwa konie w wyścigu. To nie jest nasz problem. Jedyne co możemy zrobić, to dbać o siebie. 

Czy Tottenham jest w stanie powalczyć o tytuł mistrzowski Premier League?

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO