“Będąc Kane’em czy Allim po takich słowach Pochettino zadzwoniłbym do swoich agentów”
28.02.2019

Po meczu z Burnley Mauricio Pochettino nie ukrywał swojej frustracji. Na jednej z konferencji Argentyńczyk przyznał, że jego zespół będzie potrzebował około dziesięciu lat, aby walczyć o tytuł w Premier League. Czy takie słowa są dobre dla przyszłości jego piłkarzy?

Wspomniane słowa szkoleniowca „Kogutów” postanowił skomentować Joe Cole. Były zawodnik między innymi Chelsea był ogromnie zaskoczony wypowiedzią 46-latka, którą mogły źle zostać odebrane przez piłkarzy z północnego Londynu:

– Jeśli jesteś Harrym Kane’em czy Dele Allim, a twój menedżer mówi, że jesteście pięć czy tam dziesięć lat od zdobycia tego trofeum – pewnie zadzwoniłbym do swojego agenta. Pochettino w ostatnich latach bardzo się poprawił, ale nie widzę, żeby zmienił mentalność tego klubu. Wciąż widoczne są te same problemy, co uwypukliła porażka z Burnley.

– Wszyscy zawodnicy Tottenhamu, na czele z Kane’em, Allim czy Winksem mają swój cel, aby w przyszłości wygrać krajowy tytuł.

Zapewne nie tylko Joe Cole był zszokowany słowami argentyńskiego szkoleniowca. Być może tyczy się to także jego zawodników, którzy wczoraj przeciwko Chelsea nie zaprezentowali się z dobrej strony.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO