Real Madryt znalazł już następcę dla Marcelo?
28.02.2019

Sytuacja Marcelo w Realu Madryt w ostatnich miesiącach nie wydaje się najlepsza. Brazylijczyk prezentuje niską formę i coraz częściej jego miejsce w podstawowej jedenastce zajmuje Sergio Reguilon. Czy to zatem ostatni sezon 30-latka w stolicy Hiszpanii?

„Królewscy” powoli przygotowują się na taki scenariusz. Po 12 latach spędzonych w Madrycie Marcelo miałby trafić do Juventusu, gdzie od tego sezonu występuje jego wieloletni przyjaciel – Cristiano Ronaldo. W jego miejsce miałby do „Królewskich” trafić Nicolas Tagliafico. Argentyńczyk od stycznia 2018 roku reprezentuje barwy Ajaksu, gdzie trafił z Independiente. Defensor momentalnie zyskał zaufanie trenera i jest określany najlepszym lewym defensorem Eredivisie.

Głos w sprawie doniesień mediów zabrał agent zawodnika, który potwierdził, że jego klient jest na liście Realu Madryt, ponieważ Marcelo może latem opuścić klub:

– Tagliafico nie ma klauzuli odejścia w swoim kontrakcie, ale Ajax wyznaczył minimalną cenę dla najlepszych europejskich klubów. Myślę, że nadszedł czas, aby Nicolas zrobiło kolejny krok w swojej karierze – zdradził Ricardo Schlieper.

Real miał okazję bliżej przyjrzeć się graczowi na początku tego miesiąca, kiedy „Królewscy” spotkali się z holenderskim klubem podczas spotkania w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO