“Przypomniały się dawne czasy” – Ole Gunnar Solskjaer dumny z postawy swoich zawodników
03.03.2019

Tygodnie mijają, a Manchester nadal nie zwalnia tempa. Niektórzy eksperci i kibice dość chłodno podchodzili do świetnych wyników zespołu po zmianie trenera. Niektórzy argumentowali rezultaty efektem nowej miotły. Tymczasem Ole Gunnar Solskjaer zanotował już dwunasty mecz z rzędu bez porażki w lidze. Dodatkowo u “Czerwonych Diabłów” widać ducha, który kilka miesięcy temu nie był kompletnie widoczny. 

Nie ma problemów z wygrywaniem spotkań, jeżeli wszystko układa się po myśli trenera i drużyny. Inaczej wygląda sytuacja w momencie, gdy rywal prowadzi w meczu i trzeba gonić wynik. Z takim wyzwaniem musieli poradzić sobie piłkarze Manchesteru United podczas sobotniej rywalizacji z Southampton na Old Trafford. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera poradzili sobie z przeciwnościami i osiągnęli główny cel – trzy punkty.

Zadowolenia z postawy swoich zawodników nie krył norweski szkoleniowiec. Solskjaer przyznał w wywiadzie, że gra piłkarzy przypomniała mu dawne czasy – Sposób zwycięstwa przypomniał dawne czasy. Byłem częścią takich momentów wielokrotnie. Jestem niezwykle zadowolony z tych chłopaków. Udało im się uzyskać trzy punkty z tej gry. 

Dzięki niesamowitej serii, Manchester United zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze. Strata “Czerwonych Diabłów” do trzeciego Tottenhamu wynosi już zaledwie trzy punkty.

Odbierz darmowy zakład 20 zł