Mario Balotelli w swoim stylu. Piłkarz Marsylii strzelił piękną bramkę i zademonstrował niecodzienną cieszynkę!
04.03.2019

Mario Balotelli jest jedyny w swoim rodzaju. Przekonujemy się o tym praktycznie na każdym kroku. Kiedy wydaje się, że włoski napastnik niczym nas już nie zaskoczony, 28-latek ponownie idzie o krok dalej. Tym razem Mario zaprezentował kompletnie niespotykaną cieszynkę. 

Balotelli od końcówki stycznia występuje w Marsylii. Piłkarz przeniósł się do tego zespołu z OGC Nice. Zmianę otoczenia, Włoch z pewnością może ocenić pozytywnie. W sześciu spotkaniach, Mario strzelił już cztery bramki.

Pięknym trafieniem piłkarz popisał się podczas niedzielnego starcia jego zespołu z St. Etienne. Jeszcze bardziej zaskakująca był sposób okazywania radości Balotelliego po strzeleniu bramki.

Balotelli po trafieniu do siatki szybko podbiegł do jednego z operatorów, który trzymał najprawdopodobniej telefon zawodnika. Mario włączył aplikację Instagrama i od razu opublikował post na swoim koncie, dzieląc się z kibicami radością związaną ze zdobytym golem.

Jest to zupełna nowość w świecie piłki. Czy inni zawodnicy pójdą śladem charyzmatycznego Włocha i spróbują zademonstrować ciekawsze celebracje? Czas pokaże.

Odbierz darmowy zakład 20 zł