Coraz większa frustracja Bale’a. „To hańba jak jest traktowany”
04.03.2019

Dni Garetha Bale’a w Realu Madryt wydają się powoli policzone. Walijczyk w sobotnim spotkaniu z Barceloną został ponownie wygwizdany przez własnych kibiców, co tylko podburza złą atmosferę wewnątrz zespołu. Takiego zachowanie nie rozumie przede wszystkim agent zawodnika – Jonathan Barnett.

Sympatycy „Królewskich” okazali swoje niezadowolenie w 61. minucie spotkania, kiedy to skrzydłowy opuszczał murawę na rzecz Asensio. Niezadowolony z takiego obrotu spraw Bale ledwie przez chwilę usiadł na ławce rezerwowych, po czym zbiegł do szatni przed końcem spotkania.

– Obecne pokolenie fanów Realu będzie mówić o bramkach Garetha jeszcze przed wiele lat. Szczerze mówiąc, powinni się wstydzić. Bale zasługuje na najwyższy szacunek. Takie zachowanie fanów to nic innego jak zwykła hańba – stwierdził Barnett.

Pomimo bramkowego udziału w dwóch z czterech ostatnich finałach Ligi Mistrzów, sympatycy hiszpańskiego zespołu szybko zapomnieli o dawnych popisach 29-latka. Coraz częściej media sugerują, że to ostatnie miesiące piłkarza w Madrycie. Jego przygoda z Realem pod kątem statystyk nie wygląda jednak tragicznie – ponad 100 bramek w 222 spotkaniach nie możemy uznać za zły wynik.

Mimo to, odcięcie się od zespołu oraz liczne kontuzje, wskazują, że przygoda z klubowym mistrzem świata staje się dla reprezentanta Walii coraz bardziej frustrująca. Punktem przełomowym będzie zapewne letnie okienko transferowe, które wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO