Do Interu wróci normalność? Marotta odbył spotkanie z Icardim!
06.03.2019

Cały czas Inter nie rozwiązał sprawy Mauro Icardiego. Przyszłość argentyńskiego napastnika w Mediolanie stoi zatem pod ogromnym znakiem zapytania. Niewykluczone, że w najbliższym czasie będziemy mądrzejsi o kilka cennych informacji. Zawodnik wraz z agentem spotkał się bowiem z Giuseppe Marottą. 

Swój ostatni mecz w barwach Interu, Mauro Icardi rozegrał 9 lutego. Po rywalizacji z Parmą, zawodnik odmówił gry z Rapidem i utracił opaskę kapitana zespołu. Oficjalne stanowisko klubu odnośnie napastnika jest następujące. Mauro leczy uraz kolana i nie wiadomo, kiedy wróci na boisko.

Oczywiście wiele osób domyśla się, że pozycja 26-latka podyktowana jest również postawą samego piłkarza oraz jego agenta. Mowa o znanej praktycznie każdemu kibicowi włoskiej piłki, Wandzie Narze. Żona Argentyńczyka od jakiegoś czasu negocjowała z klubem nowy kontrakt. Nie dość, że obie strony nie doszły do porozumienia, to kompletnie zrujnowały swoje relacje.

Niewykluczone, że ostatecznie będziemy świadkami happy endu w tej sprawie. Icardi wraz z Narą odbył spotkanie z Giuseppe Marottą, dyrektorem sportowym Interu. Według włoskich źródeł, spotkanie przebiegło w pozytywnej atmosferze, a obie strony znalazły rozwiązanie, które zadowoli wszystkich.

W ostatnim czasie media informowały o możliwej operacji kolana piłkarza. Być może klub wydał zgodę Argentyńczykowi, by ten poddał się zabiegowi.

Odbierz darmowy zakład 20 zł