Piłkarze Manchesteru United zgodni co do Solskjaera. “Myślę, że już zdecydowano”
07.03.2019

Wygrana z PSG ponownie poddała pod debatę nowy kontrakt dla Ole Gunnara Solskjaera. Norweg wciąż nie podpisał stałej umowy z „Czerwonymi Diabłami”, lecz po wczorajszym starciu wydaję się, że jest to już tylko kwestią czasu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Spotkanie z Paryżanami było 14 zwycięstwem angielskiej ekipy na 17 rozegranych spotkań pod rządami 46-latka. W pomeczowym wywiadzie tymczasowy trener zdradził, że nie ma jeszcze informacji o długoterminowej pracy, ale zawodnicy United są przekonani, że niebawem zostanie mu zaproponowana.

– Nie sądzę, że muszę mówić dużo o tych wszystkich wynikach. Dla mnie jest to pewne, że Solskjaer otrzyma tę pracę. Wszyscy kochamy Ole i uwielbiamy jego pracę, którą wykonał do tej pory. Mieliśmy kilka problemów, ale to dziewięć meczów wyjazdowych wygranych z rzędu, pokazują, co zrobił Ole i jego pracownicy. Ten dobry czas może trwać nadal – stwierdził Luke Shaw.

Podobnego zdania jest także strzelec dwóch bramek we wczorajszym spotkaniu. Romelu Lukaku otwarcie przyznał, że decyzja została już podjęta.

– Myślę, że już zdecydowano. Ole powinien dostać te pracę. Wszyscy mówili po pierwszych czterech spotkaniach, żeby nie popadać w optymizmem, ponieważ zespoły z którymi graliśmy, z całym szacunkiem, nie były najlepsze. Ale kiedy wygraliśmy w Tottenham, Chelsea, z Arsenalem w Pucharze Anglii oraz dzisiejsze spotkanie – co jeszcze musi zrobić nasz trener aby dostać tę pracę?

Podobnego zdania jest Ashley Young:

– Decyzja nie należy oczywiście do graczy. Jeśli jednak spojrzysz z zewnątrz, powiesz „dlaczego nie?”. Jego wejście do drużyny był jak powiem świeżego powietrza.

Odbierz darmowy zakład 20 zł