Sądne chwile Solariego. Hiszpańskie media sugerują dzień jego zwolnienia
07.03.2019

Utrata pracy przez Santiago Solariego jest już niemal pewna. Pytanie brzmi tylko i wyłącznie kiedy nastąpi to nieuchronne. Wydaje się jednak, że Argentyńczyk ma czas do poniedziałku, kiedy ponownie władze „Królewskich” zasiądą do rozmów nad przyszłością trenera.

Pierwotnie 42-latek miał zostać wyrzucony tuż po meczu z Ajaksem. Jednak po serii wewnętrznych spotkań (głównie z dyrektorem generalnym Angelem Sanchezem) Florentino Perez zdecydował, że póki co nie zostaną podjęte żadne kroki w tej sprawie.

Oznacza to, że przed Solarim być może ostatni mecz na ławce trenerskiej zespołu ze stolicy Hiszpanii. Czy starcie z Realem Valladolid będzie miało jakiekolwiek znaczenie w kontekście utrzymania przez niego posady? Trudno to jednoznacznie określić. Według informacji madryckiego „AS-a”, władze klubu wydadzą swój wyrok dopiero w poniedziałek.

Za Realem Madryt fatalne ostatnie dni. Dwkrotna porażka z Barceloną oraz odpadnięcie z Ligi Mistrzów już na pierwszym etapie fazy pucharowej nasiliły plotki o powrocie do Madrytu Zinedine’a Zidane’a oraz Jose Mourinho. Który z nich będzie kolejnym szkoleniowcem madryckiej ekipy? W tej chwili trudno cokolwiek przewidywać.

Odbierz darmowy zakład 20 zł