Właściciel PSG planuje kolejne wielkie wzmocnienie
09.03.2019

Porażka z Manchesterem United za sprawą między innymi błędu Gianluigiego Buffona spowodowała zapewne wielką frustrację Nassera Al-Khelaifiego. Katarski właściciel PSG nie zamierza dopuścić, aby ta sytuacja powtórzyła się w kolejnej edycji Champions League  i już teraz planuje ogromne wzmocnienie na te pozycję.

Największym celem ma być nie kto inny jak Jan Oblak. Słoweniec jest już na skraju podpisania nowym umowy z „Rojiblancos”, ale oficjalnie nic nie zostało jeszcze uzgodnione. Problemem do tej pory były oczywiście finanse. Wraz z nowym kontraktem 26-latek mógłby liczyć na wzrost płacy do 10 milionów euro rocznie. W stolicy Francji oczywiście mógłby liczyć na sporo więcej.

Przyjście Oblaka oczywiście byłoby związane z odejściem Buffona, który trafiał do PSG przede wszystkim z powodu kolejnej szansy na wygranie Champions League. Po fatalnym dwumeczu z „Czerwonymi Diabłami” pozostała jedynie mu walka na krajowych boiskach, co może włoski golkiper uznać za wielkie rozczarowanie.

Przypomnijmy, że klauzula Jana Oblaka wynosi 100 milionów. Jeśli zatem doszłoby do tego transferu – reprezentant Słowenii zostałby najdroższym golkiperem świata.

Odbierz darmowy zakład 20 zł