Obawy Kompany’ego – “Liverpool wygra wszystkie pozostałe mecze”
11.03.2019

Zapowiada się niesamowita walka o triumf w Premier League. W grze pozostały dwie ekipy. Mowa oczywiście o Liverpoolu i Manchesterze City. W lepszej sytuacji są obecnie podopieczni Guardioli, którzy mają jednopunktową przewagę nad “The Reds”. Do końca sezonu pozostało jeszcze osiem kolejek, dlatego wszystko wydaje się możliwe. 

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że klub z Anfield pewnie zmierza po upragnione mistrzostwo. Liverpool miał kilka punktów przewagi nad Manchesterem, jednakże remisy z Leicester, West Hamem, Manchesterem i Everton spowodowały, iż “The Citizens” odrobili stratę. Co więcej, mistrz Anglii wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli.

Z pewnością nie można już skreślać “The Reds” w kontekście walki o końcowy triumf. Apeluje o to kapitan Manchesteru City, Vicent Kompany. Belg stwierdził nawet, że ich największy rywal wygra wszystkie pozostałe mecze – Nie mogliśmy prosić o więcej na tym etapie sezonu. Jesteśmy jednak przekonani, że Liverpool wygra wszystkie pozostałe mecze do końca tych rozgrywek. Zdajemy sobie zatem sprawę, jak ważne spotkania są przed nami. Jesteśmy spokojni i nie dajemy się ponieść emocjom. 

Czy podopiecznych Kloppa stać na komplet punktów w ośmiu ostatnich spotkaniach? Liverpool do połowy maja rozegra następujące mecze: Fulham (W), Tottenham (D), Southampton (W), Chelsea (D), Cardiff (W), Huddersfield (D), Newcastle (W), Wolverhampton (D).

Odbierz darmowy zakład 20 zł