Klopp zdradził plan na letnie okienko transferowe?
16.03.2019

W poprzednim letnim okienku transferowym Liverpool wydał około 180 milionów euro na wzmocnienia. Patrząc jednak na obecne wyniki – bez wątpienia było warto. Czy podobny scenariusz przydarzy się po zakończeniu obecnego sezonu?

Juergen Klopp nie jest co do tego przekonany. Patrząc na obecną kadrę Liverpoolu trudno szukać miejsca, gdzie Niemiec może odczuwać pewne braki. Na upartego możemy wymienić środek obrony, co głównie dało się we znaki jakiś czas temu podczas kontuzji Dejana Lovrena, Joe’a Gomeza oraz Joela Matipa. Wówczas w centralnej części defensywy musiał występować między innymi Fabinho.

51-latek jednak ma zamiar skupić się przede wszystkim na rozwoju graczy, których już ma w swoim zespole. Przypomnijmy, że latem na Anfield trafili tacy gracze jak Alisson, Naby Keita, Fabinho oraz Xherdan Shaqiri.

– Nie chcę teraz zdradzać, co planujemy, ale nie sądzę, aby ten zespół w obecnej chwili potrzebował wiele wzmocnień. Najlepszym sposobem na rozwój jest zgromadzenie grupy świetnych graczy, którą możesz rozwinąć – wyjaśnił Klopp.

Odbierz darmowy zakład 20 zł