Jakość > Ilość. Solskjaer komentuje transferowe plotki
16.03.2019

Do początku okienka transferowego pozostało zaledwie kilka miesięcy. Wszystko na to wskazuje, że odpowiedzialny za letnie zakupy Manchesteru United będzie Ole Gunnar Solskjaer. Jakich ruchów możemy zatem oczekiwać od Norwega?

Dwa tygodnie temu Gary Neville wspominał, że obecna kadra „Czerwonych Diabłów” potrzebuje czterech lub nawet pięciu nowych piłkarzy. Czy podobnego zdania jest 46-letni szkoleniowiec? Sadząc po jego ostatnich słowach wyżej on ceni sobie jakość od ilości. Jednym z takich zawodników mógłby być Gareth Bale. Walijczyk od czasu przejęcia klubu przez Jose Mourinho w 2016 roku stale był łączony z przenosinami do United.

– Nie mam zamiaru komentować sytuacji Garetha Bale’a, ponieważ to zawodnik innego klubu. Mimo to powinniśmy zdecydowanie szukać graczy wysokiej jakości, którzy mogliby ulepszyć nasz zespół. Jest wiele czynników, o których musisz pomyśleć w chwili kupna zawodnika – stwierdził Ole.

Agent Bale’a oczywiście zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom związanym z odejściem swojego klienta. Trudno jednak nie mieć wrażenia, że współpraca z Zidanem nie jest mu raczej po drodze i latem poszuka innego klubu. Problemem mogą być oczywiście finanse, ponieważ 29-latek będzie musiał znacznie obniżyć swoje wymagania finansowe.

Odbierz darmowy zakład 20 zł