Tottenham w końcu szarpnie się na duży transfer? “Koguty” przygotowują 50 milionów funtów!
17.03.2019

Trudno uwierzyć w historię, jaką napisał Tottenham przez dwa ostatnie okna transferowe. Londyński zespół nie zakupił bowiem żadnego piłkarza. Biorąc pod uwagę fakt, jak działa aktualnie rynek, jest to sytuacja całkowicie groteskowa. Wszelkie znaki na niebie wskazują, że taki stan rzeczy zmieni się wraz z letnim oknem. “Koguty” przygotowują bowiem poważną ofertę!

Ryan Sessegnon po bardzo dobrym sezonie w Championship był rozchwytywany przez wiele angielskich ekip z Premier League. Ostatecznie, młody Anglik zadecydował, by kontynuować przygodę z Fulham. Rywalizacja w najwyższej klasie rozgrywkowej znacząco różni się od spotkań w niższej lidze. Sessegnon przekonał się o tym na własnej skórze. Młodemu zawodnikowi nie przychodziło już z łatwością zdobywanie kolejnych bramek. Na tym etapie sezonu, Ryan ma za sobą 27 spotkań w Premier League, w którym strzelił 2 bramki i zaliczył 5 asyst.

Gorsze występy Anglika nie zmniejszyły zainteresowania innych ekip. Według doniesień mediów, Tottenham zamierza powalczyć z innymi czołowymi drużynami o zawodnika. “Koguty” przygotowują już nawet pieniądze na całą operacje, która może wynieść nawet 50 milionów funtów!

Sessegnon ma ważny kontrakt z Fulham do końca sezonu 2019/2020. Zarząd Tottenhamu rozważa wykup piłkarza i ewentualne wypożyczenie Ryana do drużyny “The Cottagers” na jeden sezon.

Odbierz darmowy zakład 20 zł