Inter wycenił Icardiego. Real Madryt skusi się na transfer?
18.03.2019

Patrząc na listę napastników, którzy mogą zmienić klub w trakcie letniego okna transferowego, Mauro Icardi jest najgorętszym nazwiskiem. Argentyńczyk nadal nie wyjaśnił swojej sytuacji w Interze, dlatego coraz głośniej mówi się o ewentualnej przeprowadzce zawodnika. Włoski klub wycenił już piłkarza, a kwota żądana przez Nerazzurri może skusić wielu zainteresowanych. 

Oficjalny komunikat Interu jest jasny. Mauro Icardi leczy obecnie kontuzję kolana, która może uniemożliwić mu grę nawet do końca sezonu. Ostatni raz na murawie 26-latek pojawił się w ligowym meczu przeciwko Parmie. Po tej rywalizacji w lidze, byliśmy świadkami niemałego konfliktu piłkarza z klubem, który został nieco załagodzony przez obie strony.

Trudno jednak stwierdzić, że w zespole nastała normalność. Dlatego też, coraz częściej pojawia się dyskusja na temat przyszłości napastnika. Mauro Icardi był w kręgu zainteresowań wielu klubów już podczas letniego okna w 2018 roku. Tym razem temat transferu może być całkiem poważny.

Jak poinformowały hiszpańskie media, przedstawiciele Realu spotkali się już z Interem w zeszłym tygodniu w celu przedyskutowania początkowych wymagań. Według źródła, Inter zażyczył sobie za Argentyńczyka kwotę wynoszącą około 80 milionów euro (68 milinów funtów). Analizując obecne standardy, jest to cena wręcz promocyjna.

Jeśli na transfer nie zdecydują się “Królewscy” to wielce prawdopodobne jest, iż inny klub zgłosi się po napastnika. Trudno uwierzyć, by żaden czołowy, europejski zespół nie wykorzystał takiej okazji.

Odbierz darmowy zakład 20 zł