Rozchwytywany Jose Mourinho – “Odrzuciłem już trzy, a nawet cztery oferty”
21.03.2019

Cały czas Jose Mourinho nie podjął kolejnej pracy po zwolnieniu z Manchesteru United. Portugalczyk był łączony z kilkoma klubami, jednakże z żadnym zespołem 56-latek się nie związał. Jak przyznał sam szkoleniowiec, kilka ofert pojawiło się na jego biurku, jednakże wszystkie odrzucił. 

W mediach społecznościowych ciągle toczy się dyskusja. Czy Jose Mourinho ponownie otrzyma szansę prowadzenia wielkiej drużyny? Niektórzy sugerują bowiem, że Portugalczyk zwyczajnie w świecie się wypalił i żaden topowy klub nie zaoferuje szkoleniowcowi pracy. Choć konkretnych nazw zespołów nie mamy, to jak wyznał Mourinho, kilka propozycji pojawiło się na horyzoncie.

W rozmowie z beIN SPORTS, Jose przybliżył kibicom swoją aktualną sytuację – Wiem dokładnie czego nie chcę. Dlatego też, odrzuciłem już trzy, a nawet cztery oferty. Wiem również co chcę teraz robić. Nie mam na myśli konkretnego klubu, jednakże typ pracy oraz styl zespołu. Wiem czego chcę i mam nadzieję, że to spełnię. 

Portugalczyk przybliżył również termin powrotu na ławkę trenerską – Praca szkoleniowca jest czymś specjalnym. Chcę tym się cieszyć każdego dnia. Zamierzam wrócić latem, rozpoczynając pracę w czerwcu, przed startem sezonu. 

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

 

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP