Dojdzie do wielkiego powrotu Icardiego?
21.03.2019

Trwająca ponad miesiąc absencja Mauro Icardiego dobiega końca. Argentyńczyk dziś wraca do treningów z zespołem i być może już w przyszłym tygodniu wybiegnie na boisko w spotkaniu z Lazio.

Wydaje się zatem, że to koniec wielu spięć na linii piłkarz – klub. 26-latek nie wystąpił dla „Nerazzurri” od początku lutego – to wówczas bowiem odebrano mu opaskę kapitana. Zarząd klubu do tej pory nie podejmował nerwowych ruchów i był w stałym kontakcie z agentką zawodnika.

Bez Icardiego Inter nie popadł w wielki kryzys, utrzymując miejsce w TOP 4 włoskiej Serie A. Gorzej powiodło im się w Lidze Europy, gdzie musieli uznać wyższość  Eintrachtu Frankfurt. Powrót reprezentanta Argentyny do kadry może być nieciekawą informacją dla Lautaro Martineza, który godnie zastępował swojego rodaka podczas jego nieobecności.

Pomimo powrotu do treningów, przyszłość napastnika nadal pozostaje niejasna. W ostatnim czasie włoskie media donosiły o zainteresowaniu wielu zespołów, które na pewno będą w stanie aktywować klauzulę na poziomie 110 milionów euro.

Odbierz darmowy zakład 20 zł