Rozchwytywany Tagliafico. W grze Real Madryt, Barcelona oraz Arsenal
23.03.2019

Nicolas Tagliafico po ledwo ponad roku od powrotu do Europy jest łączony z przenosinami do największych klubów. Wśród nich są przede wszystkim Barcelona oraz Real Madryt, a lewym defensorem zainteresowanie wykazuje także Arsenal.

Piłkarz jednak póki co nie myśli o kolejnym sezonie. Ajax nadal walczy o mistrzostwo Eredivisie oraz dzielnie radzi sobie w rozgrywkach Champions League, gdzie już niebawem zmierzy się z Juventusem.

– To wspaniale, że sugeruje się mój transfer do takich klubów, ponieważ to oznacza, że moja kariera idzie w dobrym kierunku. Teraz jednak skupiam się na teraźniejszości. Cieszę się życiem i futbolem. Nie mogę myśleć o tym, co nadejdzie, ponieważ to lekceważenie mojego obecnego klubu.

Argentyńczyk trafił ponownie do Europy w styczniu zeszłego roku. Jego dotychczasowa przygoda z futbolem łączy się przede wszystkim z argentyńską ligą, skąd dwukrotnie przenosił się na Stary Kontynent. Defensor ma za sobą nawet półtora roku spędzone w Realu Murcia, ale wówczas nie wszystko poszło po jego myśli. Teraz sytuacja zmieniła się o 180 stopni i dziś o Tagliafico pyta między innymi Real Madryt.

– Real Madryt jest nim zainteresowany z powodu możliwego odejścia Marcelo do Juventusu. Póki co jednak nikt do mnie nie zadzwonił w tej sprawie. Ajax ustalił minimalną cenę dla najlepszych klubów, także wszystko jest możliwe – stwierdził jakiś czas temu agent zawodnika, Ricardo Schlieper.

Odbierz darmowy zakład 20 zł