Napoli ustaliło cenę za Koulibaly’ego. Kwota odstraszy zainteresowanych?
23.03.2019

Kalidou Koulibaly to jeden z najlepszych środkowych defensorów świata. Senegalczyk przez ponad 4 lata gry w Serie A, wyrobił sobie niesamowitą renomę. Nie zaskakuje zatem fakt, iż wiele czołowych klubów chce 27-latka w swojej ekipie. Problem w tym, że Napoli nie zamierza oddawać zawodnika za “normalne” pieniądze, ustalając astronomiczną cenę. 

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Koulibaly jest liderem defensywy zespołu. Kalidou w trwających rozgrywkach rozegrał łącznie 37 spotkań, notując nawet dwie asysty. Dobra postawa powoduje, iż media cały czas poruszają kwestię przyszłości Senegalczyka. Niewykluczone, że sezon 2018/2019 jest jego ostatnim w barwach ekipy z Neapolu.

Zarząd klubu zdaje sobie sprawę z zainteresowania europejskich gigantów. W związku z tym, Napoli określiło już nawet pieniądze, jakie oczekuje za defensora. Aurelio de Laurentiis chce, by podczas transakcji związanej z obrońcą, pojawiła się na koncie drużyny kwota w wysokości 150 milionów euro. Byłby to rekord jeżeli chodzi o transfer obrońcy w historii.

Najczęściej łączono Senegalczyka z przeprowadzką do Manchesteru United. Budżet “Czerwonych Diabłów” jest ogromny, jednakże czy zespół z Old Trafford będzie chciał spełnić oczekiwania Napoli?

Odbierz darmowy zakład 20 zł