Tottenham zamierza wznowić starania o piłkarza z Championship!
25.03.2019

Stadion wybudowany, więc można zacząć działać. Wszystkie znaki na niebie wskazują, iż Tottenham w końcu wykona transakcje w trakcie okna transferowego. “Koguty” zamierzają bowiem wznowić zainteresowanie piłkarzem Aston Villi. Piłkarzem, który może zasilić zespół z Londynu jest Jack Grealish. 

23-latkiem Tottenham interesował się już w trakcie letniego okna transferowego w 2018 roku. Obie strony nie potrafiły jednak dojść do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego. Grealish został zatem w Birmingham, by rozegrać kolejny sezon w Championship. Trwające rozgrywki są dla pomocnika całkiem udane. Jack strzelił w 24 ligowych spotkaniach cztery bramki oraz dorzucił taką samą liczbę asyst.

Postęp zawodnika monitorują cały czas “Koguty”. Według ostatnich doniesień angielskich mediów, Tottenham ponownie złoży ofertę za piłkarza. Tym razem, działania ekipy ze stolicy mają być bardziej zdecydowane. Zainteresowanie Grealishem wykazują bowiem inne zespoły z Premier League.

Jack Grealish wyceniany jest przez media na 25 milionów funtów. Cena po obecnym sezonie na pewno pójdzie w górę. Biorąc również pod uwagę fakt, iż w swoim zespole widzieliby 23-latka takie ekipy jak Bournemouth czy West Ham, zarząd Aston Villi może otrzymać za Anglika dość pokaźną sumę.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO