Ważny komunikat Manchesteru United już w tym tygodniu?!
26.03.2019

Miał tylko ugasić pożar, a najprawdopodobniej zostanie na stałe. Ole Gunnar Solskjaer bez większych kompleksów rozpoczął pracę w Manchesterze United. “Czerwonym Diabłom” pod okiem Norwega idzie na tyle dobrze, że zarząd klubu zamierza już w tym tygodniu ogłosić informację odnośnie szkoleniowca na przyszły sezon.

Bilans Solskjaera w Manchesterze jest imponujący. Od momentu objęcia funkcji trenera, 46-latek wygrał aż 14 z 19 spotkań. Największy sukces Norwega to z pewnością awans “Czerwonych Diabłów” do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Angielski klub dokonał wręcz niemożliwego, eliminując PSG. Mimo porażki 0-2 na własnym stadionie w pierwszym meczu, to zespół z Old Trafford cieszył się z awansu.

Zarząd Manchesteru zamierza w końcu wynagrodzić Norwega nową umową. Trudno na razie określić jak długi kontrakt otrzyma Solskjaer. Sam komunikat odnośnie decyzji ma pojawić się w mediach jeszcze w tym tygodni.

Norweg otrzyma zatem szanse na budowę zespołu “po swojemu”. Według niektórych źródeł, ekipa z Old Trafford chce wykonać kilka ważnych transakcji w trakcie letniego okna. Jak spekuluje prasa, “Czerwone Diabły” mogą wydać nawet 200 milionów funtów.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP