Mourinho o swojej przyszłości. Zdradził ważny szczegół?
26.03.2019

Jeszcze nie tak dawno większość narzekała, że Jose Mourinho wciąż grzeje stołek w Manchesterze United i ciągnie zespół w dół. Oczekiwano jego zwolnienia, ale kiedy się to stało… nastała pewna pustka.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Portugalczyka można nie lubić, ale trzeba przyznać, że daje piłce dużo kolorytu. Często można mieć go dosyć, ale teraz, kiedy już trochę od niego odpoczęliśmy, fajnie byłoby zobaczyć “Mou” w nowym miejscu i obserwować, czy wciąż ma w sobie coś z “The Special One”.

Mourinho zapowiada, że latem chciałby wrócić na ławkę, że zregenerował baterie i jest gotowy. Wszyscy zastanawiamy się teraz jaki klub obejmie, jaka opcja byłaby dla niego najlepsza i czym Portugalczyk będzie się kierował przy wyborze. Kto wie – może wiemy już więcej, niż się wydaje…

– Tęsknie za trenowaniem dzień po dniu. Nie będę tego ukrywał, mam w głowie to, że chcę zdobyć mistrzostwo w piątym kraju i zdobyć Ligę Mistrzów w trzecim klubie – stwierdził 56-latek.

Piąta liga (po portugalskiej, angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej), do tego walka o najważniejsze europejskie trofeum… Czy to jakiś wyraźny sygnał? Podchodząc do tego najprościej, pora na Ligue 1 lub Bundesligę. Tylko co dalej? Bayern? PSG? Wydaje się to mało prawdopodobne. Na ostateczną decyzję Mourinho musimy jeszcze poczekać, ale trzeba przyznać – robi się naprawdę ciekawie.

Odbierz darmowy zakład 20 zł