Dojdzie do wielkiej wymiany między Manchesterem United a Realem Madryt?
27.03.2019

Ostatnie doniesienia „France Football” informują, że Zinedine Zidane będzie miał do dyspozycji aż 500 milionów euro na letnie wzmocnienia. Spory procent tej kwoty ma pochodzić ze sprzedaży Garetha Bale’a. Jak się okazuje, odejście Walijczyka może być częścią wielkiego planu Florentino Pereza.

29-latek trafił na Santiago Bernabeu w 2013 roku jako najdroższy piłkarz na świecie. Po sześciu latach spędzonych w stolicy Hiszpanii i zdobyciu czterech pucharów Ligi Mistrzów, ta przygoda latem dobiegnie końca. Tym bardziej, że powrót francuskiego trenera na ławkę trenerską „Królewskich” raczej nie pomoże zatrzymać tego piłkarza.

Oczywiście jego agent, Jonathan Barnett, całkowicie wykluczył odejście swojego klienta jakiś czas temu, ale taki scenariusz wydaje się nieunikniony.

Dosyć prawdopodobnym rozwiązaniem jest zaproponowanie Bale’a Manchesterowi United. W obliczu ostatnich doniesień związanych z wypowiedzią Paula Pogby o Realu Madryt, dziennikarz „AS-a” Manu Sanz informuje, że może dojść do wielkiej wymiany pomiędzy dwoma klubami. W grze o podpis skrzydłowego jest także Bayern Monachium, co – według hiszpańskiego żurnalisty – może zainteresować wszystkie strony, włącznie z samym zawodnikiem.

Odbierz darmowy zakład 20 zł