Medialne przepychanki – “Futbol Louisa van Gaala w Manchesterze był najgorszym jaki widziałem”
29.03.2019

Niemałym echem odbiła się w mediach wypowiedź Louisa van Gaala. Były już szkoleniowiec, otwarcie skrytykował pracę Solskjaera, stwierdzając, iż zespół pod jego wodzą kompletnie nie zmienił swojego defensywnego stylu. W obronie Norwega stanął Gary Neville. 

Wyniki Manchesteru United są z pewnością imponujące. Klub w końcu zaczął regularnie wygrywać. W niektórych spotkaniach, rezultaty drużyny na pewno nie idą w parze z samą grą. Takim przykładem jest chociażby ligowe starcie z Tottenhamem. “Koguty” pomimo ogromnej przewagi na boisku, przegrały rywalizację z “Czerwonymi Diabłami”.

Po części można zgodzić się z van Gaalem, który przyznał, że postawa drużyny specjalnie się nie zmieniła, jednakże różnica jest taka, iż Manchester United od momentu pracy Solskjaera, wygrywa mecze. Słowa Holendra ewidentnie nie spodobały się Gary’emu Neville’owi. Anglik postanowił nie pozostawiać nad Louisem suchej nitki.

Widziałem słowa Louisa van Gaala. Stwierdził, że futbol Solskjaera jest taki sam jak Mourinho, z tą różnicą, że Norweg osiąga dobre wyniki. Futbol Louisa van Gaala w Manchesterze był najgorszym jaki widziałem. Mourinho miał zdecydowanie lepszy styl, choć oczywiście kibice tego nie akceptowali – stwierdził Anglik.

Czy rzeczywiście, styl Holendra był aż tak zły?

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP