Pochettino skomentował doniesienia o Alderweireldzie
30.03.2019

Specjalna klauzula zawarta w kontrakcie Toby’ego Alderweirelda sprawia, że media co rusz donoszą o kolejnych klubach zainteresowanych jego usługami. Mimo tych spekulacji, Mauricio Pochettino nie popada w rozpacz i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Belg w letnim okienku transferowym będzie możliwy do zakupu za zaledwie 25 milionów funtów. To oczywiście niska kwota jak na tak klasowego obrońcę – nawet jeśli spojrzymy na jego wiek. Przekonać piłkarza do pozostania na White Hart Lane postarają się oczywiście władze klubu, w tym Argentyński menedżer:

– Media uwielbiają spekulacje. Podobnie dzieje się z moja osobą. W zeszłym sezonie, ile mieliśmy plotek o nim i innych naszych piłkarzach? W rzeczywistości jednak wszyscy jesteśmy tutaj. Oczywiście Toby jest w naszych plamach, ale zawsze na końcu ważne jest to, co sądzi o tym jego agent, jego rodzina, czy wiele, wiele innych osób.

Alderweireld trafił do Tottenhamu w 2015 roku. Od tego czasu rozegrał dla „Spurs” 153 spotkania w Premier League. W ostatnim roku jego osoba notorycznie była łączona z transferami do innych klubów – najczęściej do Manchesteru United i PSG.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO