Koulibaly zmienia agenta. Senegalczyk zaczyna grę o transfer?
04.04.2019

Zbliżające się okienko transferowe może być ostatnią szansą dla Kalidou Koulibaly’ego na wyrwanie się z Neapolu do topowego, europejskiego klubu. Po ostatnich ruchach może się wydawać, że zdaje sobie o tym sprawę także sam defensor, który już niebawem powierzy swoje interesy w ręce…swojego brata.

Do tej pory 27-latek był związany z Bruno Satinem, który jednak nie potrafił przekonać Aurelio De Laurentiisa do wypuszczenia z klubu swojego klienta pomimo oferty w wysokości 105 milionów euro. Teraz sytuacja ma zmienić się o 180 stopni, a wszystkiego spróbuje dopilnować brat piłkarza.

Pomimo podpisania we wrześniu nowego kontraktu, Koulibaly nadal jest łączony z przenosinami do największych klubów na świecie. Najwięcej plotek informowało o transferze do Manchesteru United, ale będzie to zapewne zależne od awansu „Czerwonych Diabłów” do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli chodzi o inne zespoły, tutaj sytuacja dla Senegalczyka jest nieco trudniejsza. Barcelona bowiem zafiksowała się na punkcie Matthijsa De Ligta, Real Madryt oficjalnie poinformował o zakupie Edera Miliato, zaś PSG posiada nadmiar środkowych obrońców w swojej obecnej kadrze.

Wychodzi więc na to, że ekipa Ole Gunnara Solskjaera ma utorowaną drogę do sprowadzenia jednego z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Problemem może być jedynie kwota odstępnego, jaką zażąda ekipa z Serie A.

Odbierz darmowy zakład 20 zł