Nowy poziom nienawiści. To koniec Bale’a w Realu?
07.04.2019

Gareth Bale, pomimo wielu sukcesów odniesionych z Realem Madryt, nie może liczyć na przychylność kibiców „Królewskich”. Do tej pory ta relacja była jednak jeszcze w miarę do zrozumienia. Jednak to co się stało we wczorajszym meczu z Eibarem wykracza poza wszelkie granice.

29-latek został bowiem wygwizdany przez kibiców na Santiago Bernabeu zaledwie po…trzech minutach gry. Stało się to po złym opanowaniu futbolówki przez Walijczyka, która uciekła mu na aut. Gwizdy nasiliły się, kiedy były zawodnik Tottenhamu zmarnował doskonała okazję na strzelenie bramkę. Przy linii bocznej swojego podopiecznego najbardziej wspierał Zidane, który starał się oklaskiwać jego zagrania.

Zachowanie Francuza niezbyt pomogło, a kibice na trybunach raczej nie wzięli sobie tego do serca. Bale w ostatnich miesiącach zwyczajnie wygląda na skończonego w Realu i trudno tak naprawdę znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie z tej sytuacji.

Fani ekipy ze stolicy Hiszpanii znaleźli sobie kozła ofiarnego, którego stale przypierają do muru. Tak silnie nałożona presja na skrzydłowym raczej mu nie pomoże w odzyskaniu dawnej dyspozycji. Z drugiej strony, chyba nikt w Madrycie nie wyobraża sobie, że Bale zostanie w tej drużynie na kolejny sezon. Czy to jednak tłumaczy taką nienawiść?

Odbierz darmowy zakład 20 zł