Real nie zamierza spełniać warunków Chelsea. “Królewscy” zaczną naciskać na Hazarda?
08.04.2019

Każdy kibic Chelsea powoli godzi się z myślą, że Eden Hazard opuści w oknie transferowym Stamford Bridge. Belg marzy o transferze do Realu, a najbliższy letni okres będzie idealną okazją, by te pragnienie zrealizować. “Królewscy” nie zamierzają jednak spełniać warunków londyńskiego zespołu. Dlatego też, przedstawiciele madryckiego klubu chcą wpłynąć na samego zawodnika. 

Zarząd “The Blues” zdaje sobie sprawę, że praktycznie nie ma większych szans, by zatrzymać Edena w stolicy Anglii. W związku z tym, przedstawiciele drużyny poinformowali nawet Real o kwocie, jaką oczekują za swojego najlepszego zawodnika. Chelsea chce otrzymać na stole propozycję, która będzie opiewać na 100 milionów funtów. Real nawet nie myśli o tym, by takie warunki spełniać.”Królewscy” spróbują podejść do transferu w zupełnie inny sposób.

Zarząd madryckiej ekipy ma świadomość, że Eden Hazard marzy o przeprowadzce do LaLiga. Z tego powodu, klub zamierza namówić samego piłkarza, by ten zaczął naciskać na transfer. O spełnienie tego warunku wcale nie będzie tak łatwo. 28-letni Belg wielokrotnie powtarzał w mediach, że chce być uczciwy wobec swojego klubu, dlatego nie będzie specjalnie wywoływać żadnych konfliktów.

Postawa zarządu Chelsea odnośnie sprzedaży Hazarda z pewnością będzie zależeć od sytuacji “The Blues” na rynku transferowym. Londyński zespół nie może rejestrować piłkarzy przez dwa najbliższe okna. Istnieje jednak nadzieja, że w momencie odwołania się do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu (CAS), “odwieszą” angielskiej drużynie ten warunek.

Odbierz darmowy zakład 20 zł