Coutinho o meczu z United. „To będzie dla mnie podwójna satysfakcja”
08.04.2019

Już w środę Barcelony poleci do Manchesteru, aby spotkać się z Manchesterem United w walce o półfinał Ligi Mistrzów. To starcie będzie ważne przede wszystkim dla Luisa Suareza oraz Philippe Coutinho, którzy nadal doskonale pamiętają co znaczą dla fanów Liverpoolu mecze z „Czerwonymi Diabłami”.  

Pierwsze spotkanie odbędzie się na Old Trafford, gdzie Coutinho wraz z Suarezem mogą spodziewać się negatywnego powitania. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Brazylijczyk, który jednak jest odporny na wszelkie uszczypliwości:

– Jeśli wraz z Luisem Suarezem będzie wygwizdywani na Old Trafford, to uznam to za coś normalnego ze względu na nasz poprzedni klub. To jednak dla nas nie będzie miało żadnego znaczenia. Co więcej – to tylko zachęta do lepszej gry.

– Mecze przeciwko United zawsze są wyjątkowe. Nauczyłem się tego podczas mojego pobytu w Liverpoolu, kiedy fani intensywnie przeżywali te starcia z fanami. Nadal mam w to pamięci i jeśli wyeliminujemy Manchester, będzie to dla mnie podwójna satysfakcja.

Coutinho raz w swojej karierze trafił bramkę w starciu z Manchesterem United. Miało to miejsce w 2016 roku w rozgrywkach Ligi Europy. Czy za dwa dni uda mu się powtórzyć ten wyczyn?

Odbierz darmowy zakład 20 zł