“Mam wrażenie, że ludzie w klubie o tym nie wiedzą” – Alves uderza w PSG
12.04.2019

Wyeliminowanie PSG z Ligi Mistrzów przez Manchester United zostało odebrane za dość sporą sensację. Mimo to Dani Alves przed rewanżem w Paryżu ostrzegał swoich klubowych kolegów przed takim scenariuszem. Rady Brazylijczyka zostały jednak zignorowane.

35-latek w swojej karierze odniósł wiele sukcesów, w tym aż trzykrotnie zdobywał Ligę Mistrzów. Defensor posiada zatem ogromne doświadczenie, ale według niego w klubie mało kto z niego czerpie.

– Powinno się czerpać z mojego doświadczenia jeszcze więcej. Wiem, co może nam pomóc, ponieważ tego doświadczyłem. Mam wrażenie, że ludzie w PSG o tym nie wiedzą. Z doświadczenia znam sposób na wygraną, choć w życiu także niejednokrotnie przegrywałem. Chciałbym, aby moje doświadczenie było wykorzystywane, ponieważ przez to wszystko już przechodziłem.

Alves dodatkowo zdradził, że przed meczem z Manchesterem United ostrzegał drużynę przed trudnym zadaniem, ponieważ historia tego klubu ma wielkie znaczenie.

– Dla wszystkich w naszym klubie to była nieprzyjemna niespodzianka, ale ostrzegałem, że w rywalizacji z tak utytułowanym klubem musimy wykazać ostrożność. To od nas zależy, czy napiszemy własną historię. Musimy to zrobić, aby osiągnąć wielkie rzeczy. Brakowało nam pewnej idei w tym starciu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 3.25
Lille – Valencia
Zwycięzca
X
kurs 2.03
Slavia Praga – FC Barcelona
Obie strzelą
NIE
kurs 3.20
RB Lipsk – Zenit
Artem Dzyuba strzeli gola
TAK
kurs 3.60
Benfica – Lyon
Zwycięzca
X
25PLN
ŚPIESZ SIĘ!
LM2019