Joao Felix pożądany nie tylko przez wielkie kluby. „Dziewczyny wysyłają mi…”

14.04.2019

Sława, kobiety, pieniądze – to wszystko dla młodych piłkarzy wielkich europejskich klubów jest czymś na porządku dziennym. Z podobnym doświadczeniem zderza się od niedawna Joao Felix, który zdradził w wywiadzie, że sukces pomógł mu w kontaktach…z dziewczynami.

Hat-trick w ostatnim meczu Ligi Europy przeciwko Eintrachtowi Frankfurt na dobre rozświetlił gwiazdę Joao Felixa. Młody Portugalczyk potwierdził swoją dobrą formę w tym sezonie, która może zaprowadzić go już niebawem do zespołu z europejskiego topu. Zawodnikiem zainteresowanie wykazuje między innymi Juventus, Manchester United czy Real Madryt.

Póki co napastnik jednak nie myśli o transferze. Konsekwencją jego sukcesu jest oczywiście nieoczekiwana popularność, która prowadzi go do zapewne wielu ciekawych sytuacji:

– Sukces bardzo pomógł mi z dziewczynami. W mediach społecznościowych często wysyłają mi nagie zdjęcia – wyznał zawodnik – Nie myślę jednak obecnie o stałym związku. Wciąż jestem młody i mam czas na wszystko.

W ostatnim czasie młodzi piłkarze coraz częściej chwalą się podobnymi sytuacjami. Wszystko zapoczątkował przeszło tydzień temu David Neres, który zdradził w jaki sposób związał się ze swoją obecną partnerką.

Odbierz darmowy zakład 20 zł