Messi czy Ronaldo? Kylian Mbappe znalazł idealne rozwiązanie!
17.04.2019

Niewielu piłkarzy w tak młodym wieku wchodzi na szczyt. Kylian Mbappe jest obecnie jednym z najlepszych zawodników globu. W tym stwierdzeniu nie ma większej przesady. Francuz w trwającym sezonie udowadnia, że jego błyski we wcześniejszych rozgrywkach nie były dziełem przypadku. Gracz PSG otrzymał w wywiadzie trudne pytanie. Piłkarz miał wybrać między Messim, a Ronaldo. 20-latek znalazł idealne rozwiązanie. 

Prześcigają się obaj zawodnicy o miano najlepszego piłkarza świata. Cristiano Ronaldo zabłysnął w rewanżowym starciu z Atletico. Portugalczyk ustrzelił hattricka w meczu z madryckim zespołem, wprowadzając tym samym swoją drużynę do ćwierćfinału.

Na ustach wszystkich mediów po wczorajszym meczu jest Lionel Messi. Argentyńczyk w cztery minuty rozwiązał kwestię zwycięzcy spotkania Barcelona – Manchester United. Gracz “Dumy Katalonii” strzelił dwie bramki, ucinając wszelkie marzenia “Czerwonych Diabłów” o awansie.

Kylian Mbappe w ostatnim wywiadzie otrzymał niełatwe zadanie. Francuza poproszono o to, by wskazał z dwójki Messi-Ronaldo, piłkarza, z którym grałby w jednym zespole. 20-latek zaskoczył swoim wyborem – Wybrać między Cristiano, a Leo do swojej drużyny? Biorę dwóch, a sam zasiadam na ławce. Wtedy byłbym pewien, że wygramy. Mógłbym wybrać jednego, jednakże byłoby to kosztem drugiego. Postawienie na tylko jednego jest obrazą osiągnięć drugiego. 

Odbierz darmowy zakład 20 zł