Messi czy Ronaldo? Kylian Mbappe znalazł idealne rozwiązanie!
17.04.2019

Niewielu piłkarzy w tak młodym wieku wchodzi na szczyt. Kylian Mbappe jest obecnie jednym z najlepszych zawodników globu. W tym stwierdzeniu nie ma większej przesady. Francuz w trwającym sezonie udowadnia, że jego błyski we wcześniejszych rozgrywkach nie były dziełem przypadku. Gracz PSG otrzymał w wywiadzie trudne pytanie. Piłkarz miał wybrać między Messim, a Ronaldo. 20-latek znalazł idealne rozwiązanie. 

Prześcigają się obaj zawodnicy o miano najlepszego piłkarza świata. Cristiano Ronaldo zabłysnął w rewanżowym starciu z Atletico. Portugalczyk ustrzelił hattricka w meczu z madryckim zespołem, wprowadzając tym samym swoją drużynę do ćwierćfinału.

Na ustach wszystkich mediów po wczorajszym meczu jest Lionel Messi. Argentyńczyk w cztery minuty rozwiązał kwestię zwycięzcy spotkania Barcelona – Manchester United. Gracz “Dumy Katalonii” strzelił dwie bramki, ucinając wszelkie marzenia “Czerwonych Diabłów” o awansie.

Kylian Mbappe w ostatnim wywiadzie otrzymał niełatwe zadanie. Francuza poproszono o to, by wskazał z dwójki Messi-Ronaldo, piłkarza, z którym grałby w jednym zespole. 20-latek zaskoczył swoim wyborem – Wybrać między Cristiano, a Leo do swojej drużyny? Biorę dwóch, a sam zasiadam na ławce. Wtedy byłbym pewien, że wygramy. Mógłbym wybrać jednego, jednakże byłoby to kosztem drugiego. Postawienie na tylko jednego jest obrazą osiągnięć drugiego. 

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO