Znamy nowy klub Denisa Suareza? „Ich zainteresowanie jest dobrą informacją”
18.04.2019

Wielu fanów Arsenalu spodziewało się znacznie więcej po wypożyczeniu Denisa Suareza. Tymczasem Hiszpan rozegrał zaledwie 67 minut w rozgrywkach Premier League i najprawdopodobniej latem opuści Emirates.

Agent piłkarza, Felix Guende, przyznał, że jego klient nie cieszy się udanym czasem w Anglii. Szkoleniowiec stołecznej drużyny nie dawał zbyt wielu szans swojemu rodakowi, a jakby tego było mało, Suarez niedawno nabawił się uporczywej kontuzji pachwiny.

– W tej chwili Denis jest kontuzjowany. Czekamy nadal na wyniki z badań, aby ocenić ten uraz. Denisowi pozostały nadal dwa lata umowy z Barceloną. Musimy przyznać, że jego przygoda w Anglii nie jest najlepsza. Występował mało, a dodatkowo trapiły go urazy przez co nie miał rytmu meczowego.

Pomimo tego, że ekipa Unaia Emery’ego ma możliwość wykupienia piłkarza na stałe, „Kanonierzy” raczej nie skorzystają z tego prawa. Wówczas najpoważniejszym kandydatem do zakupu Hiszpana wydaje się Napoli.

– Napoli? Ich zainteresowanie jest dla nas dobrą informacją, ponieważ jest to zespół, który w swoim kraju zajmuje czołowe miejsca od wielu lat. Niebawem porozmawiamy o kolejnym okienku transferowym.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP