Znamy nowy klub Denisa Suareza? „Ich zainteresowanie jest dobrą informacją”
18.04.2019

Wielu fanów Arsenalu spodziewało się znacznie więcej po wypożyczeniu Denisa Suareza. Tymczasem Hiszpan rozegrał zaledwie 67 minut w rozgrywkach Premier League i najprawdopodobniej latem opuści Emirates.

Agent piłkarza, Felix Guende, przyznał, że jego klient nie cieszy się udanym czasem w Anglii. Szkoleniowiec stołecznej drużyny nie dawał zbyt wielu szans swojemu rodakowi, a jakby tego było mało, Suarez niedawno nabawił się uporczywej kontuzji pachwiny.

– W tej chwili Denis jest kontuzjowany. Czekamy nadal na wyniki z badań, aby ocenić ten uraz. Denisowi pozostały nadal dwa lata umowy z Barceloną. Musimy przyznać, że jego przygoda w Anglii nie jest najlepsza. Występował mało, a dodatkowo trapiły go urazy przez co nie miał rytmu meczowego.

Pomimo tego, że ekipa Unaia Emery’ego ma możliwość wykupienia piłkarza na stałe, „Kanonierzy” raczej nie skorzystają z tego prawa. Wówczas najpoważniejszym kandydatem do zakupu Hiszpana wydaje się Napoli.

– Napoli? Ich zainteresowanie jest dla nas dobrą informacją, ponieważ jest to zespół, który w swoim kraju zajmuje czołowe miejsca od wielu lat. Niebawem porozmawiamy o kolejnym okienku transferowym.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 1.88
AS Roma - Lecce
Liczba goli 3,5
-
kurs 2.50
Inter Mediolan - Sampdoria
Liczba goli 3,5
+
kurs 4.30
Arsenal - Everton
Zwycięzca i BTTS
X/+
kurs 1.85
Wisła Kraków - Korona Kielce
Zwycięzca meczu
1
3000PLN
zakład 100 zł
BETFAN